Facebook
Instagram
Youtube
LinkedIn
KLUZIŠTĚ
ZAVŘENO
MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ
OTEVŘENO

hledat
Multifunkční hřiště

Multifunkční hřiště

Kluziště Vodova

OTEVÍRACÍ DOBA A CENÍK dolů CO U NÁS NAJDETE dolů

Otevírací doba

Multifunkční hřiště

Všední dny

8:00 - 21:00

 

Víkendy a svátky

8:00 - 21:00

Základní vstupné

Multifunkční hřiště

Rezervace hřiště

300 Kč / hodina

Vstup bez rezervace

zdarma

Areál multifunkčního hřiště Vodova

Často kladené dotazy

Rezervace multifunkčního hřiště je možná výhradně elektronicky pomocí kalendáře na této webové stránce. Systém vás přesměruje na portál Brno ID. Rezervace je možná po uhrazení ceny za pronájem hřiště. Rezervovat lze jen celé hodiny a začíná vždy v celou hodinu. Elektronickou rezervaci lze provést ve všední den nejpozději 3 hodiny před začátkem. Víkendové rezervace lze provést do pátku do 17:00 hod. Úplné zrušení rezervace není možné, možná je pouze změna rezervace a to maximálně 3x za pomocí odkazu, který bude zaslán současně s potvrzením rezervace. Při pozdější změně rezervace nebo vyčerpání možnosti změn již uhrazený poplatek propadá provozovateli.

Dětem mladším 12 let je vstup na sportoviště, užívání herních prvků a sportovního vybavení povoleno jen v doprovodu a pod trvalým dozorem rodičů, zákonného zástupce či jiné odpovědné osoby starší 18 let.

Hřiště je určeno k provozování sportovních aktivit, primárně míčových sportů, jako je např. basketbal 3x3, malý fotbal, házená, florbal (mantinely na hřišti nejsou) a sestává se ze 4 hřišť na basketbal 3x3, hřiště na házenou, malý fotbal, florbal a je vybaveno multifunkčním povrchem s lajnováním pro dané sporty, 4 basketbalovými koši, brankami pro malou kopanou. Jiné aktivity jsou možné pouze se souhlasem provozovatele.

Čipové hodinky = 20 % sleva na každý vstup

Naše čipové hodinky můžete použít na osmi našich sportovištích a navíc získáte 20% slevu na každém vstupu! Sleva platí při nabití čipových hodinek minimální částkou 1 000 Kč.

CHCI UŠETŘIT dále